Kontakt

Napisz do nas!

Zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego wszystkich, którym zależy na szybkim umówieniu profesjonalnej przeprowadzki. Masz firmę, prowadzisz biuro lub po prostu zmieniasz miejsce zamieszkania? Nie widzimy żadnego problemu, aby pomóc Ci w transporcie. Wyróżniamy się odpowiedzialnym podejściem do realizowanych zadań, terminowością, a także atrakcyjnymi cenami. Nie wierzysz? Przekonaj się sam – zadzwoń lub napisz. Działamy na terenie Pomorza i województwa warmińsko-mazurskiego. Naszymi Klientami były setki osób zamieszkujących między innymi Trójmiasto (Gdynia, Gdańsk), Elbląg, Bartoszyce, Olsztyn, Braniewo, Olsztyn, Morąg czy Ostródę.

Dane kontaktowe

Pola oznaczone gwiazdką(*) są obowiązkowe.

Dane osobowe które od Ciebie otrzymamy będą użyte jedynie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie lub przygotowanie oferty handlowej. Zapoznaj się z naszą polityka prywatności. Wysyłając formularz oświadczas że się z nią zapoznałeś i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

SUPERLIDER Jarosław Waszkiel

usługi transportowe, przeprowadzki biur, firm i domów
  • tel.
  • +48 504 513 999
  • fax
  • (089) 616 21 06
  • e-mail
  • super-lider@wp.pl

Formularz wyceny

przeprowadzki

Daj nam znać o swojej przeprowadzce za pomocą formularza kontaktowego. Poniżej udostępniamy również wygodny formularz wyceny, który pozwoli nam szybko oszacować koszty transportu.

Wypełnienie możliwie jak największej ilości pól pozwoli nam precyzyjnie wycenić Twoją przeprowadzkę.

Dane kontaktoweDane dotyczące przeprowadzki

Miejsce załadunkuMiejsce rozładunkuSzczegóły realizacji


Pola oznaczone gwiazdką(*) są obowiązkowe.

Dane osobowe które od Ciebie otrzymamy będą użyte jedynie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie lub przygotowanie oferty handlowej. Zapoznaj się z naszą polityka prywatności. Wysyłając formularz oświadczasz, że się z nią zapoznałaś/eś i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.