O nas

Superlider

Dowiedz się więcej o nas!

Szukasz profesjonalnej firmy, która pomoże Ci w kompleksowej i profesjonalnej przeprowadzce biura, domu bądź całej firmy? Zależy Ci na taniej przeprowadzce przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa podczas przewozu? Świetnie trafiłeś. SUPERLIDER udowodni Ci, że nie jest najlepszy w swojej branży jedynie z nazwy!

Oferujemy skoordynowane logistycznie usługi transportowe niezbędne w przypadku przeprowadzek biur i domów. Region naszej działalności koncentruje się przede wszystkim na terenie północnej Polski – województwa pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w zakresie przeprowadzek w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia), Elblągu czy Olsztynie. Dojeżdżamy także do Bartoszyc, Braniewa, Morągu, Mrągowa, Lidzbarku-Warmińskim, Ostródy i okolicznych miejscowości. W wyjątkowych przypadkach realizujemy przeprowadzki międzynarodowe, np. do Niemiec lub przeprowadzki zagraniczne z powrotem do Polski. Cennik dopasowujemy w taki sposób, aby każda ze stron była zadowolona z przeprowadzonych działań.

Z SUPERLIDEREM wszystkie przeprowadzki przebiegną szybko, bezpiecznie, a przede wszystkim sprawnie! Szanujemy Twój czas, zawsze stawiamy się w wyznaczonym miejscu w ustalonym terminie.

Stowarzyszenie

przeprowadzkowe

Firma Super Lider należy do Polskiego Stowarzyszenia Przeprowadzek. Organizacja ta skupia w sobie najlepsze firmy przeprowadzkowe w Polsce
Nasza firma będąc w tej organizacji:

  • spełnia wysokie standardy
  • jest firmą z doświadczeniem i silną pozycją na rynku,
  • cieszy się zaufaniem wśród klientów,
  • jej pracownicy są wysoko zmotywowani do swojej pracy.

SUPERLIDER

to synonim doświadczenia.

Kompetencje naszych pracowników oraz wysoki poziom kwalifikacji gwarantuje sukces Twojej przeprowadzki.

Zatrudnieni specjaliści świetnie radzą sobie w zakresie logistyki i organizacji pracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy doskonale obeznani w specyfice branży. Przekonaj się sam – dołącz do grona zadowolonych Klientów, którzy potwierdzają fachowość SUPERLIDER pozytywnymi referencjami. Skontaktuj się z nami, ustal termin i przestań przejmować się organizacją przeprowadzek. Od zamiarów szybko przejdziemy do czynów!

Referencje

Przez lata działalności zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, poniżej prezentujemy listy polecające.