Porady

Planowanie

przeprowadzki

Planujesz w najbliższym czasie przeprowadzkę? Zwróć uwagę na kilka podstawowych elementów, które będą miały wpływ na jej wynik. Zacznij od dokładnego oszacowania ilości swojego mienia. To ważna informacja dla zleceniobiorcy — dzięki niej może ustalić wielkość potrzebnego samochodu.

Bezpłatna porada konsultanta to jedna z łatwiejszych możliwości, z których możesz skorzystać. Fachowiec przyjedzie do Ciebie i metodą wizji lokalnej bezpośrednio oceni i wybierze środek transportu. Co więcej, logistycznie rozplanuje całą przeprowadzkę.

Szukasz firmy zajmującej się przeprowadzkami w Bartoszycach, Elblągu, Morągu, Olsztynie, Ostródzie, Trójmieście (Gdyni, Gdańsku) i okolicach? Najpierw zapoznaj się z jej ofertą i możliwościami. Zły wybór może skończyć się niepowodzeniem i niepotrzebnymi nerwami. Nasza firma gwarantuje w pełni profesjonalny, bezpieczny i właściwy transport Twoich rzeczy.

Usługa kompleksowa

Usługa kompleksowa obejmuje wiele świadczeń, prowadzących do jednego celu. To profesjonalne podejście do przeprowadzki. Jeśli nie masz czasu, skontaktuj się z nami. Konsultant naszej firmy rozplanuje logistycznie krok po kroku Twoją przeprowadzkę. Możemy zająć się tanią przeprowadzką domu albo biura w Elblągu, Olsztynie, Gdańsku, Gdańsku, Gdyni, Ostródzie, Braniewie i okolicach.

Zadbamy o Twój cenny czas. Spakujemy całe Twoje mienie, zabezpieczymy je i rozładujemy w pożądanym miejscu docelowym. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza usługa transportowa odbyła się szybko i bezpiecznie.

Usługa ekonomiczna

Usługa ekonomiczna to taka, w której masz większy udział w organizacji przeprowadzki. Sam pakujesz i rozpakowujesz swoje rzeczy a nasza firma zajmuje się załadunkiem i rozładunkiem.
Ta usługa charakteryzuje się obniżoną ceną przeprowadzki.

Należy zwrócić uwagę na to, iż po wybraniu tego pakietu, firma nie odpowiada za ewentualne zniszczenia Państwa mienia.