Przechowalnia mebli

Oferta dla Ciebie

przechowalnia mebli

Przeprowadzasz się do nowego domu lub mieszkania albo zmieniasz lokalizację swojej firmy? Masz problem z dopasowaniem terminu oddania starego lokum i wprowadzenia się do nowego? Nie wiesz, co zrobić w tym czasie ze swoim mieniem? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Wybierz profesjonalną firmę przeprowadzkową SuperLider i skorzystaj z opcji przechowalni mebli. Zatroszczymy się o Twoje osobiste rzeczy, a Ty będziesz miał czas na załatwienie formalności i innych spraw związanych z całym przedsięwzięciem.

Wiemy, jak stresujące bywają przeprowadzki – czy to prywatne, czy też firmowe. Niezależnie od okoliczności, chętnie pomożemy Ci w każdej sytuacji. Nierzadko zdarzają się sytuacje nietypowe, więc udzielimy Ci wsparcia nawet wtedy, kiedy będziesz miał problem z meblami i rzeczami, które trzeba będzie zabrać z jednego mieszkania, ale nie będzie można ich jeszcze przenieść do nowego. Wówczas pomożemy Ci profesjonalnie spakować i zabezpieczyć meble, sprzęt RTV i AGD, a także delikatne lustra i lampy czy rodzinne pamiątki, po czym całe mienie trafi do przechowalni mebli. Odbierzesz je w odpowiadającym Ci czasie – wówczas przewieziemy je pod wskazany adres, rozładujemy i wniesiemy na miejsce.

Kompleksowa oferta z przechowalnią mebli

Specjalizujemy się w przeprowadzkach i jak nikt inny znamy się na pakowaniu i przewożeniu mebli. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli zmieniasz miejsce zamieszkania czy lokalizację firmy. Działamy w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia), Elblągu czy Olsztynie, ale dojeżdżamy także do Bartoszyc, Braniewa, Morągu, Mrągowa, LIdzbarku-Warmińskim, Ostródy i okolicznych miejscowości. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć opcji przechowalni mebli – dzięki temu nasze usługi są kompleksowe i jeszcze bardziej dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.