Transport mebli – Olsztyn

Kompleksowy
przewóz mebli

Olsztyn

Firma przeprowadzkowa SuperLider posiada w swojej ofercie profesjonalny przewóz mebli i rzeczy każdego typu. Działamy m.in. w okolicach Olsztyna (choć nie tylko, bowiem jesteśmy do Twojej dyspozycji w zakresie przeprowadzek w Trójmieście – Gdańsk, Gdynia, Elblągu czy Ostródy, dojeżdżamy także do Bartoszyc, Braniewa, Morągu, Mrągowa, LIdzbarku-Warmińskim i okolicznych miejscowości). Zapakujemy i przetransportujemy meble codziennego użytku, nawet największe szafy i ogromne małżeńskie łóżka (fachowo je zdemontujemy), a także najdelikatniejsze rodzinne pamiątki, stare fotele po dziadkach i piękne lustra, które tak łatwo zbić.

Mamy doświadczenie w pakowaniu i robimy to z największą starannością. Nasi wykwalifikowani pracownicy są bardzo silni, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie ze znoszeniem i wnoszeniem Twojego mienia niezależnie od tego, jak wielkie i ciężkie będą to przedmioty. Jeśli chcesz samodzielnie spakować swój dobytek, dostarczymy Ci komplet materiałów – folię bąbelkową, papier pakowy, taśmy, kartony, itd. Jeśli wolisz zdać się na nasze umiejętności, zrobimy to za Ciebie. Następnie przeprowadzimy załadunek, przewieziemy wszystko na miejsce docelowe, rozładujemy transport i ustawimy meble we wskazanym miejscu.

Przewóz mebliw dobrej cenie

z oraz do Olsztyna

Podejmujemy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, uczestnicząc w transporcie mebli do nowego mieszkania czy domu, jak i z firmami, pomagając w przeniesieniu całego biurowego sprzętu. Przewoziliśmy nawet sprzęt medyczny i pianino, więc nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Działamy głównie w okolicach Olsztyna, ale nie tylko – w szczególnych przypadkach podejmiemy nawet współpracę międzynarodową (np. do Niemiec). Gwarantujemy pełną terminowość – szanujemy Twój czas i zawsze stawiamy się w ustalonym miejscu o konkretnej godzinie.

Z naszej strony możesz również liczyć na dobre warunki finansowe. Już na początku poinformujemy Cię o przewidywanej wartości całej usługi, dzięki czemu będziesz mógł ją sobie przekalkulować. Gwarantujemy, że zaproponowana przez nas cena nie obciąży specjalnie Twojego portfela, a wybranie naszej oferty bardzo ułatwi Ci życie i sprawi, że zmiana miejsca zamieszkania czy lokalizacji firmy nie będzie wiązała się z tak dużym stresem.

Sprawny
transport mebli

Olsztyn

Z nami każda przeprowadzka i transport mebli przebiegnie szybko, sprawnie i bez problemów. Możesz zapomnieć o stresie związanym ze zmianą miejsca zamieszkania czy lokalizacji swojej firmy. Zajmiemy się teoretyczną i praktyczną częścią przedsięwzięcia. Zapraszamy Olsztyn do współpracy!